تبلیغات
عکس دختر * عکس بازیگر * هالییود * بالیوود * عکس آرایشی - عکسهای مهناز افشار، بهرام رادان، حامد بهداد در تورنتو

 

pix2pix.org - عکسهای مهناز افشار، بهرام رادان، حامد بهداد در تورنتو

 

 

عكس های جدید از مراسم اختتامیه جشنواره فیلم‌های كوتاه ایرانی در تورنتو با حضور و داوری حامد بهداد، بهرام رادان، مهناز افشار و دبیری شاهرخ بحرالعلومی بر گزار شد.
 
 نخستین دوره جشنواره فیلم‌های كوتاه ایرانی روز 24 آبان با حضور حدود 400 ایرانی در سینما امپایر به پایان رسید و برگزیدگان جشنواره جوایز خود را از اعضای هیات داوری و دبیر جشنواره دریافت كردند.بهرام رادان، محمدرضا عرب، مهناز افشار، جهانگیر الماسی و حامد بهداد اعضای هیات داوری بودند كه جایزه بهترین فیلم كوتاه داستانی را به ماتیك (پیمان معادی)، جایزه بهترین فیلم كوتاه تجربی را به مادموازل (علیرضا فشامی)، جایزه بهترین فیلم كوتاه انیمیشن را به ده فرمان (مرضیه خدیوی) و جایزه بهترین فیلم كوتاه مستند را به راند ۲۰۵ (حامد خسروی) اهدا كردند.
 
 جایزه بهترین فیلم كوتاه بخش چشم انداز سرزمین ما به سماع راست (فرید مسعود اسماعیل پور) اهدا شد و جایزه بهترین اثر هنری جشنواره (جایزه سیف الله داد) به فیلم نامه‌ای به آندره (زهره زمانی و علی حاجی پور) تعلق گرفت.در مراسم اختتامیه محمد رضا عرب بیانیه هیئت داوری را خواند و به ملاك‌های انتخاب آثار برگزیده اشاره كرد. شاهرخ بحرالعلومی دبیر جشنواره هم در بیانیه خود این جشنواره را پنجره‌ای به سوی جوانان هنرمند و سینماگران پاك سرشت اقصی نقاط ایران نامید و گفت كه برای نخستین بر در خارج از ایران جشنواره ای با این مشخصات با ۱۱۵ فیلم كوتاه ایرانی‌ برگزار شد.
 
 بهرام رادان هنگام اهدای جوایز، با تشكر از هموطنان عزیز ایرانی‌ كه این جشنواره را با علاقه دنبال كردند، آرزو كرد این جشنواره هر سال با قدرت برگزار شود.
 حامد بهداد نیز برگزاری این جشنواره را یك اتفاق مبارك در آمریكای شمالی نامید و یاد آور شد عنایت الهی همواره همراه فرزندان شریف و هنرمند ایران بوده و هست.
 مهناز افشار هم در جلسهٔ پرسش و پاسخ داوران به توانمندی‌های سینمای جوان ایران اشاره كرد و آن را پلی‌ به سوی اصلی‌ سینمای حرفه‌ای دانست.
 پیش از آغاز مراسم اختتامیه تعدادی از مخالفان جشنواره با در دست داشتن پوستر و پلاكارد مقابل سینما تجمع كردند كه به درخواست تماشاگران و با مداخله پلیس تورنتو از سینما خارج شدند.
حامد بهداد، بهرام رادان، مهناز افشار
حامد بهداد، بهرام رادان، مهناز افشار


اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها